برای دیدن بخش های مهم مثل وسایل نقلیه هرچه زود تر عضو شوید

انضم إلى المنتدى ، فالأمر سريع وسهل

هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.
ورود

كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟

جستجو

نتائج البحث

Rechercher بحث متقدم

أفضل 10 أعضاء في هذا المنتدى
MoeinAkbari
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Vote_rcapچگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Voting_barچگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Vote_lcap 
7evil
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Vote_rcapچگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Voting_barچگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Vote_lcap 
p.h
vakingha
jumong
MohammadmoeiN

المواضيع الأخيرة
» اینم یک سیو توپ از خودم
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالخميس سبتمبر 17, 2009 9:19 pm من طرف MoeinAkbari

» چند تا برنامه با حال
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالأحد سبتمبر 13, 2009 2:00 pm من طرف jumong

» بیایید و خرید کنید
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالجمعة سبتمبر 11, 2009 6:39 pm من طرف jumong

» هیئت قضایی
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالإثنين سبتمبر 07, 2009 1:11 pm من طرف jumong

» پلیس وایس سیتی
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالأحد سبتمبر 06, 2009 5:49 pm من طرف 7evil

» نیکو واسه سا
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالأحد سبتمبر 06, 2009 5:41 pm من طرف 7evil

» شخصیت jeff hardy
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالأحد سبتمبر 06, 2009 5:37 pm من طرف 7evil

» بهترین اواتر ها برای سایت
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالسبت سبتمبر 05, 2009 10:14 pm من طرف jumong

» دلیل بن شدن
چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Emptyالثلاثاء سبتمبر 01, 2009 10:46 pm من طرف jumong

احصائيات
تعداد کاربران ثبت نام شده: 30
جديدترين کاربر ثبت نام شده: hosien3d

تعداد موضوعات ارسال شده توسط کاربران سايت: 430 في 163 موضوع
دلیل بن شدن

الثلاثاء سبتمبر 01, 2009 10:44 pm من طرف jumong

دراین تا پیک دلایل بن شدن کاربران را مینویسیم.

تعاليق: 1

مايو 2024
الإثنينالثلاثاءالأربعاءالخميسالجمعةالسبتالأحد
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

اليومية اليومية

سحابة الكلمات الدلالية

چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم

چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم Empty رد: چگونه سایت های خود را در گوگل قرار دهیم

پست  MoeinAkbari الثلاثاء أغسطس 11, 2009 6:51 pm

آموزش قرار دادن موتور جستجوی گوگل در وب سایت
به علت محبویت موتور جستجوی گوگل، این شرکت این موتور جستجو را برای استفاده در وب سایت ها نیز قرار داده است که نمونه آن در شما اجازه دیدن لینک ها را ندارید.
عضویت یا ورود
www.mambolearn.com/forum
وجود دارد

مراحل:

1- به این آدرسhttp://www.google.com/coop/cse/ مراجعه کنید و روی Creat a custom search engine کلیک کنید

2- در این مرحله مشخصات خواسته شد را پر کنید و روی کلید Next کلیک کنید و در مرحله بعد روی Finish کلیک کنید

3- در این مرحله روی Control panel کلیک کنید و در مرحله بعد روی Code کلیک کنید کد را کپی کنید

4- در اینجا به قسمت مدیریت مامبو رفته و مسیر بخش کاربری – مدیریت قالب—مدیریت قالب کاربری --- ویرایش HTML را انتخاب کنید

کد در یافتی را در بیت دو تگ <body> , </body> قرار دهید و ذخیره کنید حال در هنگام جستجو در سایت چیزی شبیه به این دیده می شود

این آموزش فقط به جهت آشنایی می باشد و تنظیمات بیشتر به عهده خود کاربر است

موفق باشید
MoeinAkbari
MoeinAkbari
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تعداد پستها : 202
آدرس پستي : www.GTA GAMERS2@gmail.com

http://www.Gta-Gamers2.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة